BAJA, kobber på løst benstativ, 19./20. århundrede.

519267. BAJA, kobber på løst benstativ, 19./20. århundrede.

Længde ca 53 cm.

Slid, buler. Gulvbeskyttelse på stillads mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 53 cm.

Antal besøg: 405