TÆPPE, broderet med korssting, 20. århundrede.

518440. TÆPPE, broderet med korssting, 20. århundrede.

275 x 172 cm.

Brugsslitage, mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

275 x 172 cm.

Brugsslitage, mindre pletter.

Antal besøg: 1.080