CIGARRIKÆSKE, første halvdel af det 20. århundrede.

51782. CIGARRIKÆSKE, første halvdel af det 20. århundrede.

Sortfarvet træ med indlæg i messing. Nøgle tilgængelig. Længde 28, bredde 21, højde 16 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.053