Sæt , 3 dele, inklusive Flygfors Paul Kedelv. 1900-tallet.
51726. Sæt , 3 dele, inklusive Flygfors Paul Kedelv. 1900-tallet.
Glas i grønne toner.
Skål, signeret Flygfors-52 Kedelv, længde 22, højde 9 cm.
Vase, signeret Flygfors-57 Coquille, højde 24 cm.
Vase, signeret sa ?, højde 16 cm.
Alle med ridser under bunden, skål også med ridser i bunden.
Glas i grønne toner.