STEREO, 4 dele, Beomaster, Bang Olufsen, 1960'erne.

517172. STEREO, 4 dele, Beomaster, Bang Olufsen, 1960'erne.

2 radiomodtagere, Beomaster 1400 og Beomaster 1000, længde ca 41 hhv. 50,5 cm, højtaler 1 par beovox 500, højde ca 28 cm.

Slitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 2.238