PLADE OG SKÅL, Eva Englund, Orrefors.

516203. PLADE OG SKÅL, Eva Englund, Orrefors.

Tønde signeret Orrefors 968530 Eva Englund, diameter 30 cm.
Skål signeret Orrefors 968630 Eva Englund, højde 15 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 540