KRYSTALLAMPE, messing med prisme, 20. århundrede.

516183. KRYSTALLAMPE, messing med prisme, 20. århundrede.

Højde 50 cm, diameter 40 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 50 cm, diameter 40 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 561