HELMUTH MANTEL. Både, olie på lærred, sign.

51585. HELMUTH MANTEL. Både, olie på lærred, sign.

62 x 101 cm.

trykskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

62 x 101 cm.

trykskader.

Antal besøg: 2.075