REASE, fineret birk, Chippendale stil.

515409. REASE, fineret birk, Chippendale stil.

Længde 170, bredde 36, højde 148 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 653