MODEL BILER DINKY TOY Centurion med transport og PRÄMETA Mercedes.

51528. MODEL BILER DINKY TOY Centurion med transport og PRÄMETA Mercedes.

PRÄMETA længde 14 cm.

DINKY med slitage, PRÄMETA urværk virker svagt, Kølermærke mangler og forvogn mangler sprint.

Få foretaget en gratis vurdering!

PRÄMETA længde 14 cm.

Antal besøg: 1.094