HALSKAB, rokoko, formentlig Stockholm værk, 1700-tallet.

514998. HALSKAB, rokoko, formentlig Stockholm værk, 1700-tallet.

Længde 156, dybde 59, højde ca 240 cm.

Slitage, ridser og mærker, mindre skader, renoveret og færdiggjort, delvist senere bagomslag, tørre revner.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 717