TABURET og PIEDESTAL, Karl Johan, 1800-tallet.

514185. TABURET og PIEDESTAL, Karl Johan, 1800-tallet.

Piedestal med bukkefødder. Højden på piedestalen ca 77 cm.

Slitage, skader, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 527