Kommode, med to skuffer, begyndelsen af det 20. århundrede.

513480. Kommode, med to skuffer, begyndelsen af det 20. århundrede.

Længde 81,5, bredde 46, højde 74 cm.

Slitage, pletter, stød, ridser.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 450