STOLE, 2 stk, bøjet træ, Thonet og Gemla, 1900-tallet.

513256. STOLE, 2 stk, bøjet træ, Thonet og Gemla, 1900-tallet.

Gemla model "Kaiser", mærket, betrukket med stoffet "Mirakel" fra Firma Svenskt Tenn.

Thonet, mærket.

Slitage, mærker ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Thonet, mærket.

Slitage, mærker ridser.

Antal besøg: 3.211