CARL IVAR GILBERT. Canadiere til søs, akvarel, signeret.

513119. CARL IVAR GILBERT. Canadiere til søs, akvarel, signeret.

Cirka 22 x 29 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 22 x 29 cm.

Antal besøg: 476