KRYDDERYLDE med glasindsatser, midten af det 20. århundrede.

512932. KRYDDERYLDE med glasindsatser, midten af det 20. århundrede.

Længde ca 113 bredde 19 højde 24 cm.

Slitage, overfladesnavs, Kantstødt, farvetab, et låg mangler. Ikke fuldt gennemgået. Senere maleri.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 588