LÆNESTOL, "Vor hustru", Carl Malmsten, AB OH Sjögren.

512604. LÆNESTOL, "Vor hustru", Carl Malmsten, AB OH Sjögren.

Bakke mærket.

Ryghøjde cm.

Brugsslitage, ridser, stødmærker, plet på polstring på sæde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bakke mærket.

Ryghøjde cm.

Antal besøg: 402