UPLIGHT, mærket BEM-14, første halvdel af det 20. århundrede.

511664. UPLIGHT, mærket BEM-14, første halvdel af det 20. århundrede.

Billedets højde ca 160 cm.

Slitage, farvetab, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedets højde ca 160 cm.

Antal besøg: 956