KAMFERKISTA, orientalsk, 20. århundrede.

511643. KAMFERKISTA, orientalsk, 20. århundrede.

Længde 102, bredde 50, højde 57 cm.

Slitage, mærker, misfarvning, låg med revne. Muligvis senere maling.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 331