Sæt BØGER OG HÆFTER, 16 dele, inkl. Roland Svensson Ø-manden, Dan Wolgers Night Fisherman, signeret, Ulf Linde Spejare.
511284. Sæt BØGER OG HÆFTER, 16 dele, inkl. Roland Svensson Ø-manden, Dan Wolgers Night Fisherman, signeret, Ulf Linde Spejare.
Elisabeth Westmans Visbog, farvelagt, 1927 Begge hånd, hæfte med CD-skive, Mats Theselius, Rolf Hansson Spejare, Ulf Linde.
Multikunst Tinsamlers opslagsbog, Möller Henry Moore, skulpturer og tegninger, hæfte, 1952 Bryggeriteknisk ordliste Anna Petrus, Marie Rehnberg Svensk keramik fra det 19. århundrede, Helena Dahlbäck Lutteman Georg Haupt, Ebéniste du Roi Old Domestic Base Metal Lysestager, Ronald F Michaelis Nattfiskare, Dan Wolgers , signerede Svensk Keramik i løbet af det 20. århundrede Dan Wolgers, Liljevalchs 2001-hæfte, Dan Wolgers, Grand Anti, 2000 Roland Svensson, Ömänniskan, Ulf Sörenson.