510527. SERIEALBUM, 20 stykker, Hergés Tintins eventyr, herunder "Faraos cigarer" og "Cola i lasten", 20. århundrede.
Blandt andet Blue Lotus (1977), Tintin i Congo (1978), Cola i læsset (1972) Indeholder 2 bøger, Pop-Hop, Hergé.
Slitage, skader, ikke gennemgået.