OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motorcykel, farvelitografi, monogram signeret ÅW.

509790. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motorcykel, farvelitografi, monogram signeret ÅW.

Billedareal 32 x 51 cm.

Gulning, ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 32 x 51 cm.

Antal besøg: 1.050