HALSKÆDE, sølv, Mexico, slutningen af det 20. århundrede.

509676. HALSKÆDE, sølv, Mexico, slutningen af det 20. århundrede.

Vedhæng i form af en fisk. Højde ca 10,5 cm.
Kædelængde ca 52 cm.
Vægt omkring 26 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kædelængde ca 52 cm.
Vægt omkring 26 gram.

Brugsslitage.

Antal besøg: 856