FIGRUINER, 3 stk, terracotta, Tang stil, 20. århundrede.

509183. FIGRUINER, 3 stk, terracotta, Tang stil, 20. århundrede.

Højde ca 19-20 cm.

Mindre slitage og fabrikationsfejl/ Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 19-20 cm.

Antal besøg: 353