OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. signeret og mærket med plakette, E. Tosetti, olie på lærred, historiserende motiv med interiør.

508627. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. signeret og mærket med plakette, E. Tosetti, olie på lærred, historiserende motiv med interiør.

Lærredsmål 47 x 36 cm.

Ridser og huller i kluden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lærredsmål 47 x 36 cm.

Ridser og huller i kluden.

Antal besøg: 402