SALONGRUPPE, 3 dele, rokokostil, 20. århundrede.

50776. SALONGRUPPE, 3 dele, rokokostil, 20. århundrede.

Sofa og 2 lænestole. Rattan i sæder og ryg.
Længden på sofaen er 127 cm.

Brugsslitage, en lænestol med knækket sæde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længden på sofaen er 127 cm.

Antal besøg: 851