NEDERDEL, fra Ingmar Bergmans sæt af Rucklarens väg fra 1961.

50746. NEDERDEL, fra Ingmar Bergmans sæt af Rucklarens väg fra 1961.

Mærket: "BERE (Auktion) (Rucklaren 61)". Igor Stravinskys "The Road to the Ruckler" var Ingmar Bergmans første operaproduktion og blev tiltrukket af England i det 18. århundrede. Kostumerne er lavet af Kerstin Hedeby.

Samlet længde midt foran, ca: 104 cm.
Taljevidde: ca 69 - 70 cm.

Have på. Pailletter mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Taljevidde: ca 69 - 70 cm.

Have på. Pailletter mangler.

Antal besøg: 4.986