PROCESSIONAL CROS, begyndelsen af det 20. århundrede.

507423. PROCESSIONAL CROS, begyndelsen af det 20. århundrede.

Højde ca 29 cm.

Slitage, delvist bøjet. Jesus-figur med beskadiget/suppleret samling.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 29 cm.

Antal besøg: 1.048