LYSESTALER, 1 par, tin, Ollers, 1935.

507364. LYSESTALER, 1 par, tin, Ollers, 1935.

Højde 31 cm.

Brugsslitage, mindre ridser, den ene lysestage lidt skæv.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 31 cm.

Antal besøg: 950