Sæt , 11 dele, "Silvia" Ingeborg Lundin Orrefors.

50689. Sæt , 11 dele, "Silvia" Ingeborg Lundin Orrefors.

Karaffel/kande, højde ca. 14 cm 6 tumblerglas, delvist signeret, højde 12 cm.
1 par lysestager, signeret, højde ca. 6 cm.
3 glas, højde ca. 12,5 cm.

Brugsslitage. 2 af 3 tumblerglas med Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

3 glas, højde ca. 12,5 cm.

Antal besøg: 3.070