SKLÆDEBORD, 1940'erne/50'erne.

506763. SKLÆDEBORD, 1940'erne/50'erne.

Længde 84, bredde 43, højde 122 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 3.830