LÆGETASKE, Paul U Bergströms AB(PUB), 20. århundrede.

506737. LÆGETASKE, Paul U Bergströms AB(PUB), 20. århundrede.

Mærket, længde ca 51 cm.

Slitage, mærker, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket, længde ca 51 cm.

Antal besøg: 1.279