KLÆDEBORD, funky, første halvdel af det 20. århundrede.

506608. KLÆDEBORD, funky, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 115, bredde 40, højde 131 cm.

Slitage, pletter, ridser, mærker. Skruer mangler og er suppleret.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 419