BANKETT, gustaviansk, 17/19. århundrede.

506396. BANKETT, gustaviansk, 17/19. århundrede.

Længde 62, bredde 44, højde 62 cm.

Slitage, skader, senere maling med stedvis fremtrædende originalfarve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 832