SOFFBORD, Bodafors, omkring midten af det 20. århundrede.

506185. SOFFBORD, Bodafors, omkring midten af det 20. århundrede.

Markeret. Længde 140, bredde 59, højde 58 cm.

Slitage, stød, finerskader, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 435