DISPLAYSKAB, Louise XVI stil, 1900-tallet.

504569. DISPLAYSKAB, Louise XVI stil, 1900-tallet.

Længde 68,32, højde 142 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 68,32, højde 142 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 352