LÆNESTOL, rødt læder, 1900-tallet.

50404. LÆNESTOL, rødt læder, 1900-tallet.

Svane model.

Nogle knapper mangler. Have på. Læder med trykskader, ridser og plet på bagsiden af ryggen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Svane model.

Antal besøg: 1.760