SPISEBORD, mahogni, engelsk stil, slutningen af det 20. århundrede.
50383. SPISEBORD, mahogni, engelsk stil, slutningen af det 20. århundrede.
Forskellige variationsmuligheder.
Kantbord 2 stk længde 81 cm.
Midtersektionslængde 81 cm.
2 skiver á 54 cm hver.
2 kantkanter á 10 cm.
Bredde 100 cm, højde 75 cm.
Slitage, pletter, ridser, stød. Det ene hjul mangler. Blokke under skiver løse.
Kantbord 2 stk længde 81 cm.
Midtersektionslængde 81 cm.
2 skiver á 54 cm hver.
2 kantkanter á 10 cm.
Bredde 100 cm, højde 75 cm.