SUZANNE NESSIM. Komposition, mixed media, signeret og dateret -88.

503350. SUZANNE NESSIM. Komposition, mixed media, signeret og dateret -88.

Cirka 53 x 38 cm.

Ikke en gradrække uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 53 x 38 cm.

Antal besøg: 486