FLEISCHMANN Amerikansk tog med SANTA FE diesellokomotiv og 18 vogne med mere.

502633. FLEISCHMANN Amerikansk tog med SANTA FE diesellokomotiv og 18 vogne med mere.

H0 jævnstrøm. Ca 100 skinner, 5 el-gear, 2 krydsgear.

Lokomotivet virker. Diverse skader og slitage. Nogle hjulpar mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 773