OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Marine motiv, akvarel, usigneret.

502445. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Marine motiv, akvarel, usigneret.

13,5 x 22 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

13,5 x 22 cm.

Antal besøg: 291