DESK, dobbeltsidet fritstående, 20. århundrede.

502096. DESK, dobbeltsidet fritstående, 20. århundrede.

Såkaldt partner skrivebord med skuffer på to langsider.
Længde 150 bredde 89,5 højde 79 cm.

Slid, stød, pletter.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid, stød, pletter.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 877