LÆNESTOL, neo-rokoko stil, 20. århundrede.

501792. LÆNESTOL, neo-rokoko stil, 20. århundrede.

Plys polstring.

Slitage, ridser og mærker, polstring med pletter og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Plys polstring.

Antal besøg: 313