Sæt , 9 dele, sølv, inklusive øreringe, brocher, 20. århundrede.

50148. Sæt , 9 dele, sølv, inklusive øreringe, brocher, 20. århundrede.

4 par øreringe, inklusive med grønne sten, cameos.
Ring. Vedhæng i form af en firkløver. Broche i form af en blomst.
Perlehalskæde med lås i sølv.
Broche i form af en musling, Tilia Danmark.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Perlehalskæde med lås i sølv.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.112