RINGE, 6 stk. Sølv, med sten, 20. århundrede.

499077. RINGE, 6 stk. Sølv, med sten, 20. århundrede.

Ringe med forskellige sten, diameter 18-20 mm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 282