498924. MOKKASKEER, 12 stk + 8 stk og CUP, sølv, 1900-tallet.
12 stk GAB Stockholm 1939, længde ca 9 cm.
8 stk, forgyldt med emaljeværk, AF Hjortdahl Norge, længde ca 9 cm.
Kop, TESI, højde ca 7 cm.
Samlet vægt ca 190 gram.
Emaljeskader. Brugsslitage.