SKEER, 2 stk, sølv, Brothers Lohne, Norge, 1900-tallet.

498455. SKEER, 2 stk, sølv, Brothers Lohne, Norge, 1900-tallet.

Ske, gennembrudt dekoration, stemplet "R. Elvesaeter 1825 830S", "Nr. 346", længde ca 18 cm.
Ske, gennembrudt dekoration, 830S, nr. 470, længde ca 12 cm.

Samlet vægt ca 95 gram.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet vægt ca 95 gram.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.928