LYSKELYSE, slutningen af det 20. århundrede.

497949. LYSKELYSE, slutningen af det 20. århundrede.

Højde 50 diameter 49 cm 5 lysarme.

Slid, prismer mangler, løse prismer til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 341