2 MALERIER, begyndelsen af det 20. århundrede.

497696. 2 MALERIER, begyndelsen af det 20. århundrede.

Motiver af kongefamilien og herregård/borg.
Mål inklusiv rammer ca 55-56 x 68 cm.

Slitage, skader, ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 341