SOFFBORD, design Bruno Mathsson for firma Karl Mathsson.

497063. SOFFBORD, design Bruno Mathsson for firma Karl Mathsson.

Brændt og dateret 1976, længde 125, bredde 125, højde 62 cm.

Slitage, ridser og mærker, skruer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 409